• 1

Ta strona używa ciasteczek (cookies)

Dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Telefon +48 22 827 99 30                Email hanza@hanzabrokers.pl

Telefon +48 22 827 99 30
Email hanza@hanzabrokers.pl

Telefon
+48 22 827 99 30

Email
hanza@hanzabrokers.pl

Poszerzając naszą ofertę, nawiązaliśmy współpracę z firmą Operator Leasingowy sp. z o.o. Spółka ta zajmuje się szeroko pojętą tematyką finansową, w szczególności zaś realizacją wniosków leasingowych.

Operator Leasingowy

Firma jest autorem artykułów dla miesięcznika "Hotelarz"o tematyce leasingowej i ubezpieczeniowej. Motto Firmy to cytat Leasingusa Optimusa: “Melior sapiens locationis, quam ut fatuum emergent” (Lepszy mądry leasing, niźli głupi zakup).

Dzięki nawiązanej współpracy, wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na bardzo korzystne warunki  umów leasingowych zwieranych za pośrednictwem Operatora Leasingowego sp. z o.o. Należy przy tym zaznaczyć, że Operator Leasingowy nie pobiera żadnych opłat wstępnych na poczet swoich działań.

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami usług, prosimy o kontakt z nami pod numerem tel. 22 827 99 30  lub na adres e-mail: hanza@hanzabrokers.pl  albo też bezpośredni kontakt z Operatorem Leasingowym sp. z o.o.:

 • pod numerami telefonu: (+48 ) 609 999 591,
 • za pomocą adresu e-mail: biuro@operatorleasinowy.pl,
 • poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej: http://www.operatorleasingowy.pl/kontakt, powołując się na Hanza Brokers.

Aktualności

 • Hanza w Informatorze „Inżynier Warmii i Mazur” +

  Odpowiedzialność cywilna uczestników procesu budowlanego czyli gdy przepraszam nie wystarczy. Czytaj dalej
 • Artykuł dla Gazety Finansowej +

  Broker ubezpieczeniowy reprezentuje klienta i to jest podstawowa różnica pomiędzy innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie ubezpieczeniowym. Pozostałe podmioty reprezentują towarzystwa Czytaj dalej
 • Promocja Poradnika „Budowlany proces inwestycyjny" +

  Kupując w Grupie HANZA ubezpieczenie za poradnik zapłacisz tylko jedynie 18 zł (z Vat) + koszt przesyłki(rabat 60% od ceny nominalnej Czytaj dalej
 • Usługa leasingu +

  Poszerzając naszą ofertę, nawiązaliśmy współpracę z firmą Operator Leasingowy sp. z o.o. Spółka ta zajmuje się szeroko pojętą tematyką finansową, Czytaj dalej
 • 1