UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Szanowny Użytkowniku, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Telefon +48 509 488 066                Email hanza@hanzaconsulting.pl

Telefon +48 509 488 066
Email hanza@hanzaconsulting.pl

Telefon
+48 509 488 066

Email
hanza@hanzaconsulting.pl

Głównym zadaniem specjalistów Hanza Brokers jest dokładna analiza ryzyk związanych z działalnością Klientów oraz precyzyjna orientacja w produktach oferowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. 

Naszym celem nadrzędnym jest utożsamianie się z Klientem oraz reprezentacja jego interesów wobec towarzystw ubezpieczeniowych.

W działaniach jakie prowadzimy, zmierzamy do zapewnienia kompleksowej, świadczonej na najwyższym poziomie,  obsługi ubezpieczeniowej. Zobowiązania wobec Klientów realizujemy przez szczegółowe rozpoznanie indywidualnych potrzeb  oraz dobranie odpowiedniego programu ochrony ubezpieczeniowej dopasowanej do specyfiki działalności.

Zasadniczym elementem współpracy jest wynegocjowanie z towarzystwami ubezpieczeniowymi najkorzystniejszego programu ubezpieczenia.

Stałe monitorowanie ryzyk prowadzenia działalności oraz aktualizacja posiadanej ochrony ubezpieczeniowej. Uzyskanie w trybie przyśpieszonym najlepszej, możliwej kwoty odszkodowania podczas procesu likwidacji szkody jest jednym z naszych podstawowych standardów.

Wszystkim naszym Partnerom gwarantujemy:

 • pełne bezpieczeństwo powierzonych nam danych,
 • korzystanie z najszybszych metod komunikacji,
 • profesjonalizm pracowników podczas procesu tworzenia oraz realizacji programu ochrony ubezpieczeniowej.

Dzięki długoletniej współpracy z naszymi partnerami, udało nam się wypracować autorskie programy ubezpieczeniowe o rozszerzonym zakresie i zdecydowanie korzystniejszych warunkach.

"Zaufało nam już ponad 100 000 osób i 3000 firm"

HANZA BROKERS - BUDUJEMY BEZPIECZNE UBEZPIECZENIA

Aktualności

 • Hanza w Informatorze „Inżynier Warmii i Mazur” +

  Odpowiedzialność cywilna uczestników procesu budowlanego czyli gdy przepraszam nie wystarczy. Czytaj dalej
 • Artykuł dla Gazety Finansowej +

  Broker ubezpieczeniowy reprezentuje klienta i to jest podstawowa różnica pomiędzy innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie ubezpieczeniowym. Pozostałe podmioty reprezentują towarzystwa Czytaj dalej
 • Promocja Poradnika „Budowlany proces inwestycyjny" +

  Kupując w Grupie HANZA ubezpieczenie za poradnik zapłacisz tylko jedynie 18 zł (z Vat) + koszt przesyłki(rabat 60% od ceny nominalnej Czytaj dalej
 • 1